Top2000-kerkdienst op Second Sunday 10 januari 2016 in de Mauritiuskerk

Thema: “Zing, vecht, huil, bid, lach, werk en bewonder” (Ramses Shaffy)

Op zondag 10 januari 2016 vindt er een Top2000-kerkdienst plaats in de Mauritiuskerk. Dit samenzijn haakt aan bij de traditionele Top 2000 van NPO Radio 2 (Elk jaar van 25 tot en met 31 december te beluisteren).

Nummers met inhoud

In de Top2000 staan veel nummers met inhoud: nummers die emoties teweeg brengen, kippenvel geven en herinneringen oproepen. Sommige nummers gaan expliciet over geloof of God, zoals ‘What if God was one of us’, van Joan Osborne. Andere blijken bij nadere beschouwing te gaan over belangrijke levenservaringen als liefde, troost, angst, de dood of verlangen. De jeugdraad van de Protestante Gemeente IJlst organiseert deze kerkdienst in samenwerking met kerkelijk werker Ludwine Andel-van Hoeven.

Praktische gegevens

Datum: zondag 10 januari 2016

Aanvang: Koffie/Thee/Fris vanaf 10.00 uur in de Eehof.

Om 10.30 uur begint de dienst in de Mauritiuskerk.

Stemmen

Het zou leuk zijn als zoveel mogelijk mensen hun stem uitbrengen. Ga hiervoor naar de site: www.top2000kerkdienst.nl/stemmen/. Daar kun je “IJlst” opzoeken, en vervolgens jouw persoonlijke Top 3 invullen. Wilt u meedoen, maar heeft u geen @-mailadres, dan kunt u uw persoonlijke top 3 telefonisch doorgeven aan Ludwine Andel (469506). Voor meer informatie: www.pg-ijlst.nl of www.top2000kerkdienst.nl.

 

Er kan niet meer worden gereageerd

Je kunt hier niet op reageren.