Op 1 december jl. werd op Perron2 de Duurzame Decembermaand geopend met het Duurzaamheidcafé. De inspirerende verhalen van de verschillende sprekers vonden een gretig gehoor en terwijl de wereldleiders in Parijs de klimaatverandering bespraken werd bij ons de kiem gelegd voor het opnieuw opstarten van Ecoteams. Een Ecoteam gaat gezamenlijk gedurende 6 maanden aan het werk om te onderzoeken hoe je je ecologische voetstap kunt verkleinen. Onder het motto ‘niet praten maar doen!’ wordt een programma gevolgd waar allerlei tips om bijvoorbeeld te bezuinigen op water- en elektriciteitsgebruik in de praktijk worden gebracht en het resultaat gemeten. Roelie Johnson, ecoteamlid van het eerste uur, hield een vlammend betoog: “Het wordt een sport om zoveel mogelijk te besparen. Als je het eenmaal gewend bent levert het je heel veel op, en niet alleen financieel”. Wil je lid worden van het Perron2 Ecoteam, of wil je je eigen team samenstellen, laat het ons weten! We gaan in de loop van januari 2016 van start.

 

Er kan niet meer worden gereageerd

Je kunt hier niet op reageren.