“Wat een spektakel was dat met de Sinterklaasintocht. Zwarte Pieten die op het water lopen. Het moet ook niet raarder, mannen.” “Het was anders prachtig mooi om te zien, Piebe, en de kinderen vonden het prachtig.” “Het is trouwens de enige manier nog om op de Geeuw te lopen, want ijs komt er niet meer.” ”Niet zo pessimistisch, Piebe. Volgens Pyt Paulusma kunnen we januari/februari een winterperiode met ijs verwachten.” “Mooi verhaal, mannen, maar ik geloof er geen barst van. De natuur is compleet van slag. Het lijkt op het heden wel voorjaar in plaats van winter. Geen wonder dat de elfstedenvereniging nu 25.000 man extra wil laten starten. Ze hadden er net zo goed 100.000 man van kunnen maken, want die tocht wordt toch nooit meer verreden.” “Dat bestuur weet echt wel waar ze mee bezig zijn, Piebe. Je hebt toch zeker wel in de krant gelezen dat ze in Sneek al bezig zijn om kluunplekken klaar te maken. Ze hebben daar van die brede trappen gemaakt, waar de schaatsers makkelijk op kunnen klunen. Dat doen ze toch zeker ook niet voor niks.” “Ach mannen, dat zijn weer van die Snekers. Die lui moesten zeker zo nodig weer met de kop in de krant. Nee, ze kunnen die dingen beter wat smaller maken en hier en daar aan de kade spijkeren. Kunnen hondjes en katten, die in het water zijn gevallen, tenminste weer op de wal komen. Hebben die dingen toch nog nut. Nou mannen, ik ga maar weer eens. Om bij mem te komen hoef ik tenminste niet te klunen.”

 

 

Er kan niet meer worden gereageerd

Je kunt hier niet op reageren.