Het is alweer december. Het lijkt net of de grote vakantie pas voorbij is. Wat gaat de tijd snel. We hebben allemaal verschillende thema’s gedaan. November en december zijn drukke maanden, maar wel heel gezellig en sfeervol. Op de BSO hebben we weer een mooi Sinterklaasfeest kunnen vieren. We hebben Sinterklaas – en zwarte pieten maskers gemaakt. In het speellokaal hebben de kinderen de pietengym gedaan en op die manier konden ze een pietendiploma behalen. Allemaal geslaagd! Wij hebben taaitaaipoppen gebakken etc.…. De kinderen mochten hun schoen zetten op de BSO. Maar dat hebben ze wel geweten… De rommelpiet is langs geweest. Wat een troep heeft hij gemaakt. Jullie mogen drie keer raden wie dat allemaal weer moesten opruimen… Er zat wel een leuk cadeautje in de schoen en ook nog eens allemaal nieuw speelgoed voor de BSO. Wat zijn de kinderen weer verwend. Nu is het alweer de maand december. Ook een hele gezellige maand. De kinderen kunnen volop knutselen en natuurlijk ook met al het nieuwe speelgoed spelen. BSO de Speelboom verzorgt de voor- en naschoolse opvang van kinderen van CBS de Twine en OBS de Kogge op alle schooldagen. Voor het nieuwe jaar is er alvast één plezierig nieuwtje te melden; met ingang van 1 januari 2016 gaat de kinderopvangtoeslag omhoog. Gebruik maken van professionele kinderopvang wordt daardoor nog aantrekkelijker. Mocht u meer informatie willen hebben over BSO De Speelboom dan kunt u altijd even een kijkje nemen op www.bsodespeelboom.nl. De BSO is bereikbaar op tel nr.: 06-14296439. Tenslotte wens ik u samen met alle kinderen van BSO De Speelboom prettige feestdagen en een gelukkig 2016. Tot volgend jaar!

Sylvie Attema-Debray

 

Er kan niet meer worden gereageerd

Je kunt hier niet op reageren.