Nooit gedacht dat er weer een Nooitgedagt-schaats gemaakt zou worden, maar sinds kort zijn er toch weer schaatsen onder het merk Nooitgedagt op de markt gebracht. Het betreft de Nooitgedagt Toerschaats, een unieke schaats met een gepatenteerd kliksysteem. Het schaatsijzer is demontabel met een enkele handbeweging. Hierdoor kan men zich op de schoenen op land en op kluunplekken prima voortbewegen, zonder dat de ijzers snel stomp worden of beschadigen. De Nooitgedagt-schoen geeft veel comfort rond het enkelgedeelte, waardoor de schaatsenrijder bij lange schaatstochten toch de stabiliteit en controle houdt tijdens het schaatsen. De schaatsen zijn tijdens de openingsuren te bewonderen in het Museum Nooitgedagt, waar ze overigens niet gekocht kunnen worden. Daarvoor moet de liefhebber toch echt bij sportzaken zijn.

 

Er kan niet meer worden gereageerd

Je kunt hier niet op reageren.